KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12374307

nr 1237 4307

Kopia, pojke med kanin. Olja på duk, signerad. 1900-tal, 54x45

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 25 februari 2019
kl 19:03:16